اخبار

گزینه جدی پرسپولیس برای جانشینی برانکو

اخبار
پس از اینکه مالک باشگاه شهر خودرو با حضور یحیی گل محمدی در پرسپولیس مخالفت کرد، مدیران این باشگاه مذاکرات خود را با «ماسیمو کاررا» آغاز کردند.

مجله زندگی | سرویس اخبار - یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو جدی ترین گزینه مدیران پرسپولیس برای جانشینی برانکو ایوانکوویچ بود اما مسئولان باشگاه شهر خودرو با این انتقال مخالفت کردند و حضور گل محمدی در پرسپولیس منتفی شد.

 

کاررا جانشین برانکو

 

یک منبع آگاه در گفت و گو با ایرنا با تأیید این موضوع اعلام کرد: مسئولان باشگاه پرسپولیس از این لحظه مذاکرات جدی خود را با ماسیمو کار را بازیکن پیشین یوونتوس آغاز کرده‌اند. این مربی در کارنامه کاری خود سابقه حضور در کادرفنی کونته در تیم یوونتوس و تیم ملی ایتالیا را دارد.

او همچنین به عنوان سرمربی با تیم اسپارتاک مسکو فاتح لیگ روسیه شده است. این مربی پیش از استراماچونی مد نظر باشگاه استقلال هم بود.

برخی رسانه‌ها از حضور «والتر زنگا» دروازه بان اسبق لاجوردی پوشان در پرسپولیس خبر داده بودند که البته این مربی نیز در میان گزینه‌های مسئولان پرسپولیس حضور دارد اما گزینه نخست آنها کار را خواهد بود.

گفته می‌شود مذاکرات با این مربی تا فردا نهایی خواهد شد و به احتمال فراوان تکلیف قرارداد نهایی نیز تا پایان هفته به امضا خواهد رسید.

سراسر نت

بخوانید

بهترین مطالب